Twinflame

Menu

Meie lugu

_MG_1994Elu voolab kui jõgi, mängud vahetuvad, episoodid muutuvad, kogemused uuenevad, soovid ja unistused manifesteeruvad kui julgeme Elul lasta ennast kanda ja seda ka ise Loojana luua.
Oleme kõik tulnud siia sooviga kogeda armastuse õppetundi, seda kui palju saame selles elus tunda armastuse peegeldusi ja väljendusi sõltub ainult meist endist. Elu on üks suur peegel Meist, mida rohkem õpime endas valguse ja armastuse tunnet suurendama, seda tõenäolisem on neid energiaid ka reaalses pidis kogeda. Sarnane tõmbab sarnast!
Elu võib meid ette valmistada enne puhaste ja tõeliste tunnete ja kogemuste tulemist erinevate suhete ja kogemuste näol, kus väga tihti puudub armastuse ruum. Kuid see on põhjusega nii, ainult läbi selle puudujäägi saamegi otsida eneses üles veel sügavamalt armastus ja õppida seda tundma. Tundes ennast armastuse väljendusena, saame elada läbi avatud südame, meie elu juhib südame ja mõistuse tasakaalustatud hääl ning kõrgem juhatus.
Kohtudes tõelise armastusega, armastatuga, võime tunda tõelist koju jõudmise tunnet, täielikku ühtesulamise väge, Maa ja Taeva, mehe ja naise tervikuks saamist läbi jumaliku armastuse. Olenevalt sellest, kes mida on hingena valinud, kas jõuda õnne ja rahu seisundisse üksi või koos partneriga, on see ikkagi meie kõigi üks peamisi ülesandeid hingedena.
Suur pühitsetud kingitus Loojalt on Püha Suhe, see on imeline võimalus käia koos pühitsetud rada, kasvada ja areneda läbi üksteise olemuse, armastuse, tasakaalu ja harmoonia ning jõuda Valgustumiseni!
Meie soov on jagada ja peegeldada Maailmale puhtaid armastuse väljendusi läbi iseenda, Püha Suhte ning sellest tulenevat puhast Looja loomingut.
Soovime, et Me kõik oleksime õnnelikud ja kogeksime siin kehas olles Elu, mis on tõeline, täis rõõmu, kergust, mängulisust, armastust ja valgust!

Õnne ja õnnistusi, armastust ja armumisi!

Kadri Helene ja Fred

 

 

Comments

Sorry, comments are closed for this item.