Twinflame

Menu

Kristallide olemus

Kristallide olemus

Kristallid on Maa kingitus inimkonnale. Kristalle on kasutatud nende maagiliste ja ravitsevate omaduste tõttu iidsetest aegadest peale. Ravitsevaid kristalle osati hinnata nende omaduste poolest juba Vana-Hiinas, Iidses Egiptuses ja Vana-Roomas. On tõestatud, et kristallidel on omadus vastu võtta, talletada ja edastada energiaid. Lähtudes sellest arusaamast, saame aimu, kuidas on võimalik kasutada kristalle koostööks oma energiatega. Iga kristall on teatud aatomiterühma moodustis, mis kannab endas teatud vibratsiooni.
Kristallid tervendavad kogu keha, nad töötavad nii füüsilisel  emotsionaalsel, mentaalsel kui ka vaimsel tasandil. Nad mitte ei kõrvalda sümptomeid, vaid mõjutavad vaikselt põhjust. Kõige parem viis osa saada kristallide raviomadustest on neid kanda, kasutada meditatsioonil, kristalliteraapiaseanssidel või lihtsalt hoida neid oma kodus.
Valides endale kristalli soovitame lähtuda oma intuitsioonist. Ei tasu piirata end sodiaagimärgile või vastavale tšakratele sobivate kristallidega.  Keha tunnetab ja info vajaliku kristalli kohta on meis olemas, seega kõige õigem oleks kristalli valikul kuulata oma sisemist häält. Erinevad kristallid vibreerivad eri sagedusel. Näiteks peaaegu igas kellas on kasutatud kvartsi, et see käiks täpselt õige sagedusega, ei iial kiiremini ega aeglasemalt. Teadlased on tõestanud, et iga vibratsioon avaldab mõju teisele vibratsioonile. Seetõttu on võimalik kasutada kristalle mõjutamaks keha energiakeskusi (tšakraid) võnkuma soovitud sagedusel.

Paljud skeptikud väidavad, et kristallidel puuduvad neile omistatavad
ravivõimed. Seda väidet toetab kindlate faktide puudumine ja seetõttu peetakse kogu kristalliteraapiat hoopiski platseeboefektiks. Kuid, samuti puuduvad ju ka tõendid, et inimesel on hing. Tekib küsimus, kuidas saab ravida tõestamatut. Pikka aega peeti ka teiste dimensioonide olemasolu vaid väljamõeldiseks, kuniks nüüd on teadlased leidnud siiski tõendeid nende olemasolu kohta. Tõestatud fakt on see, et energia ei saa hävineda. Sellest tulenevalt tekib küsimus, kui me sureme, kas me ikka päriselt sureme või elavad me hinged edasi. ………………………..

Tere tulemast viiendasse dimensiooni!

 

 

Comments

Sorry, comments are closed for this item.