Twinflame

Menu

Kristallide eest hoolitsemine

Selleks, et kristallid teeks meiega pariamat koostööd, on tarvis esmalt kristall puhastada temas olla võivast vanast või ka negatiivsest energiast. Seejärel tuleks kristall pühitseda ja aktiveerida. Samuti on oluline iga kristall programmeerida, esitades taotlus selle kohta, mida me temalt ootame.Nii teadlikult kristallidega ümberkäies on nende mõju veelgi tugevam.

Kristallide puhastamine

1) Enamikele kristallidele sobib voolava vee all puhastamine. Hoidke kristalli külma vee all samal ajal visualiseerides, kuidas negatiivne energia lahustub ja kristall saab täidetud uue puhta energiaga. Ärge kunagi kasutage sooja või kuuma vett.
2) Kasutada võimalusel allika-, jõe-, mere- või kosevett. Laske kristallidel päikes käes kuivada.
3) Täiskuu ajal on hea lasta kristallidel puhastuda kuuvalguses.
4) Teatud kristallid on isepuhastuvad ja teatud kristallidel on võime puhastada teisi kristalle,nt küaniit ja seleniit
5) Kristalle on võimalik puhastata ka salvei või mõne muu püha suitsuga
6) Kristalle on võimalik puhastada ka viies need läbi küünlaleegi
7) Täitke anum meresoolaga ja hoidke kristalle selles ööpäev või kauem. Kristalli võib katta üleni soolaga või jätta see pinnale.
8) Kristalli võib puhastada ka visualiseerides selle ümber valgust. Nüüd mõelge, et valguskiir läbib Teie kristalli ja puhastab selle negatiivsest energiast.
9) Puhastamine küünlaleegi kohal. Palu küünlavalgusel puhastada kristallist üleliigne energia ning seejärel palu, et kristall oleks laetud valguse ja armastuse energiaga.

Kristallide aktiveerimine

1) Kristalle on võimalik laadida päikesevalgusega
2) Kristalle on võimalik laadida kuuvalgusega (kõige tõhusam täiskuu ajal)
3) Äikesetrom laeb kristalli elektromagneetiliselt
4) Hoidke kristalli käes, hõõruge peopesade vahel.

Kristallide programmeerimine

Hoidke kristalli enda käes ja mõelge sellele, mida te temalt ootate. Visualiseerige lõpptulemus. Olge nii täpne kui võimalik, ärge koormake kristalli üle.

Kõiki neid protsesse on soovituslik aeg-ajalt korrata.Tunnetage kuna on nendega tegelemiseks sobivaim aeg.Tulgu kristallidega tegelemine teie südamest, mitte piiratud ego teadvusest.

Tänage neid, et nad on teie ellu tulnud ja võtke nad oma südame sõpradeks.

Comments

Sorry, comments are closed for this item.