Twinflame

Menu

Kristallid ja tšakrad

 

Tšakrad on on ergiakeskused, mis asetsevad inimese keha keskjoonel. Põhitšakraid on kokku 7 ja need juhivad meie psühholoogilisi omadusi.

Juurtšakra on seotud füüsilise kohalolekuga. Kui see on avatud, siis tunnete end olevat kahe jalaga maa peal , stabiilselt ja turvaliselt. Stimuleerivateks kristallideks on Hematiit, obsidiaan (mahagon, lumi-, must), must turmaliin, suitsukvarts, granaat, andalusiit, apatiit, apofülliit, opaal aura, kaltsiit, karneool, kaltsedon, krüsokolla, vask, teemant, dioptaas, fuksiit, jaspis, püriit, päikesekivi, vulferniit.

Sakraaltšakra on seotud tunnete ja seksuaalsusega. Kui see on avatud, siis avaldate tundeid vabalt, ilma liigse emotsionaalsuseta. Olete intiimsusele avatud, suudate olla kirglik ja elav. Aktsepteerite oma seksuaalsust. Aktiveerijad ja stimuleerijad on oranþ kaltsiit, vanadiniit, karneool, sinakas-rohekas türkiis, sinakas-roheline fluoriit, opaal aura, jaspis, labradoriit, oonüks, spektroliit, päikesekivi.

Päikesepõimikutšakra on avatud, kui tunnete, et kontrollite olukorda ja teil on piisavalt kõrge enesehinnang. Tšakrat aktiveerivad ja stimuleerivad tsitriin, kollane jaspis, kuldne kaltsiit, aragoniit, merevaik, opaal aura, tiigrisilm.

Südametšakra on seotud armastuse, lahkuse ja kiindumusega. Seda tšakrat aktiveerivad roosa kvarts, roosa turmaliin, roheline aventuriin, malahhiit, jaad, amasoniit, aventuriin, kaltsiit, krüsokolla, krüsopraas, smaragd, epidoot, fuksiit, jaspis kuntsiit, kuukivi, nefriit, oonüks, peridoot, rodokrosiit, rodoniit, rubiin, türkiis, unakiit.

Kurgutšakra on seotud eneseväljenduse ja rääkimisega. Kui see on avatud, siis väljendate end vabalt. Kurgutšakrat aktiveerib ja stimuleerib sodaliit, sinine kaltsiit, sinine küaniit, angeliit, sinine türkiis, ahhaat, akvamariin, aqua aura, opaal aura, kaltsiit, kaltsedon, krüsokolla, teemant, hematiit, hauliit, jaspis, küaniit, lapis lazuli, oonüks, türkiis.

Kolmanda silma tšakra on seotud sisekaemuse ja visualiseerimisega. Kui kolmanda silma tšakra on avatud, siis on teil hea intuitsioon. Kaldute fantaseerimisele. Aktiveerijateks on lapis lazuli, sugiliit, ametriin, apofülliit, kaltsiit, tselestiit, kaltsedon, fluoriit, jaspis, lapis lazuli, safiir, seleniit, sodaliit, topaasa.

Kroontšakra on seotud jumaliku tarkusega. Kui see tšakra on avatud, siis puuduvad Teil eelarvamused iseenda ja maailma suhtes.- ametüst, valge kaltsiit, valge topaas, aleksandriit, ametriin, kaltsedon, kobaliit, granaat, jaad, jaspis, oonüks, seleniit, sugiliit.

 

 

Comments

Sorry, comments are closed for this item.